niedziela, 4 stycznia 2015

Podsumowanie roku 2014

Hej!
Witajcie w kolejnym poście. Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam zmiany jakie zaszły w ubiegłym roku. Chciałam Wam podziękować oraz zapowiedzieć niektóre posty w tym roku.

Pierwszy temat, który chciałam poruszyć to liczba wyświetleń bloga. Przed początkiem roku średnia wynosiła ok. 120 miesięcznie. Wielkim sukcesem w moich oczach wydawał się miesiąc styczeń, bo dzięki udziałowi w pewnym konkursie liczba wyświetleń bloga w tym miesiącu wzrosła aż trzykrotnie. Jednak potem, znów spadła. Wielkim zaskoczeniem był dla mnie początek wakacji kiedy przez połowę wakacji miałam aż 1145 wyświetleń. Entuzjazm szybko zmalał gdyż w sierpniu liczba wejść znów zmalała... Po kolejnych miesiącach przybywało mi tylko uśmiechu i chęci do dalszego działania.
Bardzo dziękuję Wam za to, że odwiedzacie mojego bloga. Często pomimo moich nieobecności nadal tutaj wracacie. Dziękuję!


( Jak być może zauważyliście w styczniu tego roku czyli przez 4 dni mam prawie tyle wejść ile przed rokiem w ciągu całego miesiąca. :) )

Kolejny temat to liczba obserwatorów. Przed rokiem było ich 12, a teraz o 20 osób więcej! Dziękuję! W tym roku postanowiłam, że postaram się o jeszcze większą stałą publiczność. Dlatego też zachęcam Was wszystkich do obserwowania tego bloga :)

Oczywiście jak zapewne też zauważyliście rok temu pod postami nie było komentarzy. Pojawiły się ok. 2 na miesiąc :( Teraz idzie bardzo ładnie, jest ich coraz więcej! Dziękuję za wszystkie komentarze!

Dziękuję także za obecność na fanpagu tego bloga. Niedawno wybiło tam już 100 kliknięć like. Zapraszam Was do dawania łapek w górę na Facebooku :)

Dla ciekawych wstawię wykres z liczbą wyświetleń w poszczególnych krajach.Oczywiście są także mniejsze sukcesy związane z moim blogiem:
1) zostałam kilkakrotnie nominowana do LBA
2) oraz WYGRAŁAM CANDY na blogu Woolfriends, na którego serdecznie Was wszystkich zapraszam :)

Osoby, które już od dłuższego czasu odwiedzają mojego bloga zapewne wiedzą, że miałam już kilka małych zamówień :) Postanowiłam, że założę maila, na którego możecie wysyłać np. zamówienia, pytania, przykłady tematów postów, które by Was interesowały: modelingclayart.blog@gmail.com
Poza tym dziękuję za propozycję tematów postów od Was jakie dostałam w komentarzach na blogu :)

Jeszcze raz dziękuję za to, że jesteście bo bez Was ten blog nie miałby sensu :) To dzięki Wam mam chęć blogowania :)

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam :)


1 komentarz:

  1. Gratuluję takich postępów! No i życzę Ci kolejnych sukcesów! :)

    Zapraszam do siebie ~ Dagmara ♥

    OdpowiedzUsuń